-->
U3F1ZWV6ZTQzODI0NzYyMDU5X0FjdGl2YXRpb240OTY0NzQwODgzNjE=
recent
أخبار ساخنة

kuruluş osman 26 bölüm full izle tek parça

kuruluş osman 26 full i


kuruluş osman 26 bölüm full izle tek parça


Kuruluş Osman 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman 26. yeni bölüm fragmanı içerisinde Osman Bey'in, "Kavgamız şehitlerimiz, gaziyanlarımız, tüm mazlumlarımız için" sözleri göze çarpıyor. Peki Kuruluş Osman 26. yeni bölümde izleyiciyi neler bekliyor? Sofya'nın akıbeti ne olacak? Hazal Hatun'un sinsi planları bir kez daha işine yarayacak mı? İşte Kuruluş Osman 26. bölüm fragmanı ve ayrıntılar haberimizde.
Kuruluş Osman 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman 26. yeni bölüm fragmanı içerisinde Osman Bey'in, "Kavgamız şehitlerimiz, gaziyanlarımız, tüm mazlumlarımız için" sözleri göze çarpıyor. Peki Kuruluş Osman 26. yeni bölümde izleyiciyi neler bekliyor? Sofya'nın akıbeti ne olacak? Hazal Hatun'un sinsi planları bir kez daha işine yarayacak mı? İşte Kuruluş Osman 26. bölüm fragmanı ve ayrıntılar haberimizde
Kuruluş Osman 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman 26. yeni bölüm fragmanı içerisinde Osman Bey'in, "Kavgamız şehitlerimiz, gaziyanlarımız, tüm mazlumlarımız için" sözleri göze çarpıyor. Peki Kuruluş Osman 26. yeni bölümde izleyiciyi neler bekliyor? Sofya'nın akıbeti ne olacak? Hazal Hatun'un sinsi planları bir kez daha işine yarayacak mı? İşte Kuruluş Osman 26. bölüm fragmanı ve ayrıntılar haberimizde.

osman 26 bölüm doly

Kuruluş Osman 26. yeni bölümde de savaşların, çatışmaların ardı arkası kesilmeyecek. Sofya, Osman Bey ve Kayı Obası'nın yiğitlerinden kaçmak zorunda kalacak. Kayı Obası'nın kadınları da beyliklerini korumak için Kuruluş Osman 26. yeni bölümde güçlerini gösterecekler.  Kuruluş Osman 26. yeni bölüm fragmanı içerisinde Osman Bey'in, "Kavgamız şehitlerimiz, gaziyanlarımız, tüm mazlumlarımız için" sözleri göze çarpıyor.
Osman täze 26-njy bapdaky söweşlerden we konfliktlerden soň saklanmaz. Sofiýa Osman Beýiň we Keý Obasiniň gahrymanlaryndan gaçmaly bolar. Kaýy Obasiniň aýal-gyzlary, şazadasyny goramak üçin Osman gaznasynyň 26-njy bölüminde güýçlerini görkezerler. Osman 26-njy täze bölümiň treýleri, Osman Baýyň "Biziň söweşimiz şehitlerimiz, weteranlarymyz, ähli ezilenlerimiz üçin".
“Osman” -yň esaslandyryjysy 26-njy täze bölümiň treýleri çykdy. Osman 26-njy täze bölümiň treýleri, Osman Baýyň "Biziň söweşimiz şehitlerimiz, weteranlarymyz, ähli ezilenlerimiz üçin". Onda 26-njy täze bölümde tomaşaçylara garaşýan Osman näme? Sofiýanyň ykbaly nähili bolar? Hazal Hatunyň gizlin meýilnamalary ýene bir gezek işlärmi? Ine, Osman 26-njy bölümiň treýleri we täzeliklerimizdäki jikme-jiklikler.

kuruluş osman 26 full izle tek parça


Her hafta elde ettiği yüksek izlenme oranlarıyla kayda değer bir sükse yakalayan Kuruluş Osman son bölümde obadaki gidişatı büsbütün etkileyecek yepyeni isim daha ekibe girdi. Kuruluş Osman’ın oyuncu kadrosundaki yerini alan Yeşim Ceren Bozoğlu’nun üstlendiği Hazal Hatun karakteri obadakileri büyük bir tehlikeden kurtararak geceye altın harflerle adını yazdırdı. İşte, Kuruluş Osman 2.bölüm fragmanı yayına girdi.
Diriliş Ertuğrul adlı dizi projesiyle beraber yakından bildiğimiz ve dünya çapında hatrı sayılır derecede başarılar elde eden Mehmet Bozdağ'ın yapımcılığında bulunduğu, Fethi Bayram ve Ahmet Yılmaz'ın ise yönetmenliğinde yer aldığı Bozdağ Film imzasıyla ekrana taşınan Kuruluş Osman 26.bölümü 12 Haziran Çarşamba tarihinde saat 20:00'da hafızalarda derin bir iz bırakacak sahneleriyle televizyon ekranlarında seyircisini ağırlayacak.
KURULUŞ OSMAN 26. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Osman Bey, Bala Hatun'la nikahının ardından düğün hazırlıkları yaparken, Kayı Obası'nda sürpriz gelişmeler yaşanacak. Alişar tehlikesini ortadan kaldırıp Dündar'ın gerçekleri öğrenmesini sağlayan Osman Bey; bu bölümde Kayı Obası'nda yeni bir tehlikeyle karşı karşıya kalırken, uç bölgesindeki Moğol baskısını kırmak için mücadeleye girişecek.
Osman Bey, Moğollara karşı mücadeleyi nasıl örgütleyecek? Osman Bey, Türkmen obalarından beklediği desteği alabilecek mi? Geyhatu ve Moğollar, sancak beylerinin öldürülmesine nasıl tepki verecek? Dündar tarafından Alişar'la evlendirilen Aygül'ün akıbeti ne olacak?
Köklü Türkmen aşireti Çobanoğulları'nın beyinin kardeşi olan Hazal Hatun, Kayı Obası'nı gördüğünde büyüklüğüne şaşırırken, obaya görkemli bir giriş yaptı. Hazal Hatun, kendisini görünce büyük şaşkınlığa düşen Zöhre'ye "Neye şaşırırsın Zöhre! Bi hoş geldin demek yok mu!" diyerek çıkışırken, Dündar'ı Bi çağrınla su gibi aktım rüzgar gibi yettim bey…Evvela başımız sağolsun… Duydum ki başın dumanlıymış…" sözleriyle selamladı.
Hazal Hatun, Dündar'ın gelişini haber etmemesine sitem etmesine karşılık "Bitinya ucunun en namlı beyinin avradı, Nikea ellerinin en yaman beyinin bacısıyım, bize ne ola ki Dündar Bey!" şeklinde yanıtladı.
Gündüz Bey ve Bamsı Bey liderliğindeki Kayı alpleri, Alişar'ın konağını ele geçirdi.
ENGİN ALTAN DÜZYATAN KURULUŞ OSMAN'A KATILACAK MI?
Engin Altan Düzyatan'ın "Diriliş Ertuğrul" adlı dizide hayat verdiği Ertuğrul Gazi'nin yaşlılığını kimin oynayacağı belli olmasının ardından yeni sezonda kadroda yer almayacağı belli oldu. Geçtiğimiz günlerde açıklama yapan Engin Altan Düzyatan "Gerçekten beni zorlar mı, kendimi nasıl zorlayabilirim. Tek baktığım bu şu aralar. Çünkü öbür türlü zaten yapabildiğin şeyleri tekrar tekrar yapmanın bir manası yok. O yüzden de ben kariyerimin başından itibaren farklı farklı rolleri izlemeye özen gösterdim."
kuruluş osman 26 bölüm

kuruluş osman 26 bölüm 

kuruluş osman fragman,kuruluş osman 26 bölüm,kuruluş oman izle,kuruluş osman analiz,kuruluş osman kadrosu,kuruluş osman oyuncuları,kuruluş osman 26 bölüm 2 fragman,kuruluş osman 26 bölüm fragmanı 2,kuruluş osman 26. bölüm 2. fragmanı,kuruluş osman hangi gün,kuruluş osman nerede çekiliyor,kuruluş osman 26,kuruluş osman 26. bölüm fragmanı,kuruluş osman fragmanı izle,kuruluş osman tek parça izle,kurulus osman fragman,kuruluş osman 26 bölüm fragmanı,kuruluş osman,kuruluş osman 26.bölüm 2.fragmanı kuruluş osman tek parça izle,kuruluş osman izle,kuruluş osman fragman,kuruluş osman fragmanı izle,kurulus osman izle,kuruluş osman 26 bölüm,kuruluş osman oyuncuları,kuruluş osman kadrosu,kuruluş osman nerede çekiliyor,kuruluş osman hangi gün,kuruluş osman analiz,kurulus osman fragman,kuruluş osman 26 bölüm fragmanı 2,kuruluş osman 26 bölüm 2 fragman,kuruluş osman 18 bölüm full izle,kuruluş osman,kuruluş osman 26. bölüm,kuruluş osman 26. bölüm fragmanı,kuruluş osman 26

osman 26 bölüm

gurama osman trailer, gurama osman 26 bölüm, gurama osman sagady, gurama osman derňewi, gurama osman işgärleri, gurama osman oýunçylary, gurama osman 26 bölüm 2 trailer, gurama osman 26

osman 26 bölüm doly

ليست هناك تعليقات
الاسمبريد إلكترونيرسالة