-->
U3F1ZWV6ZTQzODI0NzYyMDU5X0FjdGl2YXRpb240OTY0NzQwODgzNjE=
recent
أخبار ساخنة

kuruluş osman 24 bölüm full izle tek parça

kuruluş osman 24.bölüm

kuruluş osman 24.bölüm

O, kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini tutuşturacaktı. Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman’dı… Karanlığın içinde ona yol gösteren “aşk” oldu… Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını “aşkla” gördü. Gücünü kılıcından değil, “aşktan” aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını “aşkla” verdi. 72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş’un adı oldu… Kuruluş Osman… 400 çadırlık bir obadan, “ilahi aşkla” kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.
27 Mayıs Çarşamba Kuruluş Osman 23.Bölüm fragmanı izle
ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü 27 Mayıs Çarşamba akşamı saat 21.00 itibariyle sizlerle.
Ağabeyinin yokluğunda Kayı Obası'nı idare eden Dündar Bey, otağ ahalisi ve beylerle birlikte Kulucahisar Tekfuru Yorgopolos'u ziyarete gider. Maksadı Ertuğrul Bey'in kurduğu ilişkiler çerçevesince bir ticaret ve güvenlik anlaşması yapmaktır. Ancak Kayıları burada bekleyen tek şey Yorgopolos'un dostluğu değildir. Tekfurun, Türklerle kurduğu yakın ilişkiden rahatsız olan ezoterik bir yapılanma, kanlı bir operasyon için düğmeye basar. Amcası Dündar Bey'in yanında kaleye giden Osman, göstermiş olduğu kahramanlık ile bütün planları bozar. Yaşananlar Kayı'nın gözü kara yiğidi Osman için gizli bağlantılarla dolu tehlikeli bir maceranın başlangıcıdır.
Kaynak: Kuruluş Osman 23. bölüm fragmanı yayınlandı | Osmanlı Devleti kuruluyor!

KURULUŞ OSMAN 23.BÖLÜM FRAGMANI 2!


Alişar ve Dündar’ın önüne geçen Böke’nin, ”Osman’ın inini öğrendim, hepsinin kökünü kazırız!’ kelamlarını sarf ederek her ne olursa olsun bu işin peşini bırakmayacağını yönelik bir vaziyet görmesinin sahne olduğu Kuruluş Osman 22.bölüm fragmanında, taarruz teşebbüsüne maruz kalmasının akabinde hayat savaşı veren Osman bey’in durumu kritik seyrediyor. Kuruluş Osman 23.bölüm fragmanında göze çarpan bir gayri ayrıntı ise, başına gelen talihsiz hikayenin üzerine kayı obasına getirilen Osman dimağ düştüğü güç durum dehşet ve panik havasının oluşmasına neden olurken Bala Hatun’un, ”Ben umudumu, ikbalimi, kaderimi sana bağladım; yalvarırım uyan! lafları yürekleri sızlatıyor. Kuruluş Osman son kısımda, Yapacaklarında had tanımaz hale gelen Dündar, oğlu Bahadar’ın gücünü ve desteğini alarak beyliği tekrardan alabilmek noktasında hiç vakit kaybetmeden harekete geçerek Gündüz ve Bamsı beyefendiye tuzak kurarken, gelecek hafta yayına girecek yeni kısımda ise Alişar’ın “Obanı geri alacaksın! Gayrı bunun geri dönüşü yoktur…” formundaki sert çıkışı dikkat çeken gelişmeler arasındaki mekanını alıyor. Kuruluş Osman son kısmın akabinde izleyici kitlesini ağırlayan fragmanında; “Osman’a olan nefreti yüzünden mi beni Kayı beyefendisi yapmak velev? sorusunu yönelten Dündar’ın ”Alişar beyefendi bize yalan söyler. Kişisi ayakta tutan duadır!” lafları aralarında yaşanacak yeni bir sürtüşmenin güçlü habercisi olarak görülüyor. 

Atv ekranında izlenme rekoru kıran Kuruluş Osman 23 bölüm fragmanı 23 Mayıs Tanıtımı neler olacak? ATV’nin rekortmen dizisi Kuruluş Osman’ın 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamlarına damga vuran Kuruluş Osman dizisinin 23. bölüm fragmanını izle. Kuruluş Osman dizisinin 23. bölüm fragmanına “İnsanı ayakta tutan duadır!” sözleri damga vurdu.
Kuruluş Osman 23.Bölüm 2.Fragman

Kuruluş Osman 23.Bölüm Kuruluş Osman 23 Kuruluş Osman 23.Bölüm Kuruluş Osman 23.Bölüm Kuruluş Osman Kuruluş Osman 23 Bölüm23.BölümKuruluş Osman 23.Bölüm Kuruluş Osman 23Bölüm Kuruluş Osman 23.Bölüm  Kuruluş Osman 23.Bölüm


Kuruluş Osman 23.Bölüm Kuruluş Osman 23 Kuruluş Osman 23.Bölüm Kuruluş Osman 23.Bölüm Kuruluş Osman Kuruluş Osman 23.Bölüm23.BölümKuruluş Osman23.Bölüm Kuruluş Osman 23Bölüm Kuruluş Osman 23.Bölüm  Kuruluş Osman 23.Bölüm


kuruluş osman 24 bölüm full izle tek parça

kuruluş osman 24 bölüm full izle


O, kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini tutuşturacaktı.  Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman’dı…  Karanlığın içinde ona yol gösteren “aşk” oldu… Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını “aşkla” gördü. Gücünü kılıcından değil, “aşktan” aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını “aşkla” verdi. 72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş’un adı oldu… Kuruluş Osman… 400 çadırlık bir obadan, “ilahi aşkla” kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.
27 Mayıs Çarşamba Kuruluş Osman 24.Bölüm fragmanı izle
ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü 27 Mayıs Çarşamba akşamı saat 21.00 itibariyle sizlerle.
Ağabeyinin yokluğunda Kayı Obası'nı idare eden Dündar Bey, otağ ahalisi ve beylerle birlikte Kulucahisar Tekfuru Yorgopolos'u ziyarete gider. Maksadı Ertuğrul Bey'in kurduğu ilişkiler çerçevesince bir ticaret ve güvenlik anlaşması yapmaktır. Ancak Kayıları burada bekleyen tek şey Yorgopolos'un dostluğu değildir. Tekfurun, Türklerle kurduğu yakın ilişkiden rahatsız olan ezoterik bir yapılanma, kanlı bir operasyon için düğmeye basar. Amcası Dündar Bey'in yanında kaleye giden Osman, göstermiş olduğu kahramanlık ile bütün planları bozar. Yaşananlar Kayı'nın gözü kara yiğidi Osman için gizli bağlantılarla dolu tehlikeli bir maceranın başlangıcıdır.
Kaynak: Kuruluş Osman 24. bölüm fragmanı yayınlandı | Osmanlı Devleti kuruluyor!


kuruluş osman 24 bölüm full 


Alişar ve Dündar’ın önüne geçen Böke’nin, ”Osman’ın inini öğrendim, hepsinin kökünü kazırız!’ kelamlarını sarf ederek her ne olursa olsun bu işin peşini bırakmayacağını yönelik bir vaziyet görmesinin sahne olduğu Kuruluş Osman 24.bölüm fragmanında, taarruz teşebbüsüne maruz kalmasının akabinde hayat savaşı veren Osman bey’in durumu kritik seyrediyor. Kuruluş Osman 24.bölüm fragmanında göze çarpan bir gayri ayrıntı ise, başına gelen talihsiz hikayenin üzerine kayı obasına getirilen Osman dimağ düştüğü güç durum dehşet ve panik havasının oluşmasına neden olurken Bala Hatun’un, ”Ben umudumu, ikbalimi, kaderimi sana bağladım; yalvarırım uyan! lafları yürekleri sızlatıyor. Kuruluş Osman son kısımda, Yapacaklarında had tanımaz hale gelen Dündar, oğlu Bahadar’ın gücünü ve desteğini alarak beyliği tekrardan alabilmek noktasında hiç vakit kaybetmeden harekete geçerek Gündüz ve Bamsı beyefendiye tuzak kurarken, gelecek hafta yayına girecek yeni kısımda ise Alişar’ın “Obanı geri alacaksın! Gayrı bunun geri dönüşü yoktur…” formundaki sert çıkışı dikkat çeken gelişmeler arasındaki mekanını alıyor. Kuruluş Osman son kısmın akabinde izleyici kitlesini ağırlayan fragmanında; “Osman’a olan nefreti yüzünden mi beni Kayı beyefendisi yapmak velev? sorusunu yönelten Dündar’ın ”Alişar beyefendi bize yalan söyler. Kişisi ayakta tutan duadır!” lafları aralarında yaşanacak yeni bir sürtüşmenin güçlü habercisi olarak görülüyor. 
Atv ekranında izlenme rekoru kıran Kuruluş Osman 24 bölüm fragmanı 24 Mayıs Tanıtımı neler olacak? ATV’nin rekortmen dizisi Kuruluş Osman’ın 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamlarına damga vuran Kuruluş Osman dizisinin 24. bölüm fragmanını izle. Kuruluş Osman dizisinin 24. bölüm fragmanına “İnsanı ayakta tutan duadır!” sözleri damga vurdu.

Kuruluş Osman 24.Bölüm 

Kuruluş Osman 24.Bölüm Kuruluş Osman 24 Kuruluş Osman 24.Bölüm Kuruluş Osman 24.Bölüm Kuruluş Osman Kuruluş Osman 24 Bölüm24.BölümKuruluş Osman 24.Bölüm Kuruluş Osman 23Bölüm Kuruluş Osman 24.Bölüm  Kuruluş Osman 24.Bölüm


Kuruluş Osman 24.Bölüm Kuruluş Osman 234 Kuruluş Osman 24.Bölüm Kuruluş Osman 24.Bölüm Kuruluş Osman Kuruluş Osman 24.Bölüm24.BölümKuruluş Osman24.Bölüm Kuruluş Osman 24Bölüm Kuruluş Osman 24.Bölüm  Kuruluş Osman 24.Bölüm
kuruluş osman tek parça izle,kuruluş osman izle,kuruluş osman fragman,kuruluş osman fragmanı izle,kurulus osman izle,kuruluş osman 23,kuruluş osman oyuncuları,kuruluş osman 23. bölüm,kuruluş osman kadrosu,kuruluş osman 18 bölüm full izle,kuruluş osman nerede çekiliyor,kuruluş osman 23 bölüm full izle tek parça,kuruluş osman hangi gün,kuruluş osman 23 bölüm full izle tek parça atv,kuruluş osman 24 bölüm,kuruluş osman 24. bölüm,kuruluş osman 24 bölüm fragmanı,kuruluş osman 24. bölüm fragmanı
kuruluş osman izle,kuruluş osman fragmanı izle,kuruluş osman tek parça izle,kurulus osman izle,kuruluş osman fragman,kuruluş osman oyuncuları,kuruluş osman kadrosu,kuruluş osman hangi gün,kuruluş osman nerede çekiliyor,kuruluş osman 23,kuruluş osman 23. bölüm,kurulus osman fragman,diriliş osman,kuruluş 23,kuruluş burak,kuruluş osman 22. bölüm,kuruluş osman 18 bölüm full izle,kuruluş osman 24. bölüm 2. fragmanı,kuruluş osman 18 bölüm izle,kuruluş osman 18 bölüm fragmanı izle,kuruluş osman 24 .


ليست هناك تعليقات
الاسمبريد إلكترونيرسالة