-->
U3F1ZWV6ZTQzODI0NzYyMDU5X0FjdGl2YXRpb240OTY0NzQwODgzNjE=
recent
أخبار ساخنة

kuruluş osman 22.bölüm

kuruluş osman 22.bölüm
kuruluş osman 22.bölüm
O, kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini tutuşturacaktı.
Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman’dı…
Karanlığın içinde ona yol gösteren “aşk” oldu…
Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını “aşkla” gördü.
Gücünü kılıcından değil, “aşktan” aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını “aşkla” verdi.
72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş’un adı oldu…
Kuruluş Osman… 400 çadırlık bir obadan, “ilahi aşkla” kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.

Kuruluş Osman son bölüm fragman linki

Yayınlandığı ilk günden itibaren ATV ekranlarında reyting rekorları kıran kuruluş Osman dizisi bu hafta 20. bölümü ile yayında olurken izleyiciden tam not aldı. Coronavirüs tedbirleri kapsamında birçok dizi ile birlikte bölüm çekimleri ne ara veren Kuruluş Osman dizisi, halihazırda olan bölümlerinden bu hafta yayınlayarak izleyiciyi ekranlara çekti.
Peki kuruluş Osman 22. bölüm 20 mayıs çarşamba günü yayınlanacak mı? Kuruluş Osman dizisi 22. bölüm fragmanı ATV ekranlarında yayınlanır yayınlanmaz bizler de sizlerle bu konu altında paylaşacağız.
20 Mayıs çarşamba günü kuruluş Osman dizisinin ekranda olup olmayacağı hakkında resmi açıklamalar  yapılır yapılmaz yayın akışında  yer aldığında sizlerle paylaşacağız bizleri takip etmeye devam edin.

KURULUŞ OSMAN 22.BÖLÜM FRAGMANI 2!

Alişar ve Dündar’ın önüne geçen Böke’nin, ”Osman’ın inini öğrendim, hepsinin kökünü kazırız!’ kelamlarını sarf ederek her ne olursa olsun bu işin peşini bırakmayacağını yönelik bir vaziyet görmesinin sahne olduğu Kuruluş Osman 22.bölüm fragmanında, taarruz teşebbüsüne maruz kalmasının akabinde hayat savaşı veren Osman bey’in durumu kritik seyrediyor. Kuruluş Osman 22.bölüm fragmanında göze çarpan bir gayri ayrıntı ise, başına gelen talihsiz hikayenin üzerine kayı obasına getirilen Osman dimağ düştüğü güç durum dehşet ve panik havasının oluşmasına neden olurken Bala Hatun’un, ”Ben umudumu, ikbalimi, kaderimi sana bağladım; yalvarırım uyan! lafları yürekleri sızlatıyor. Kuruluş Osman son kısımda, Yapacaklarında had tanımaz hale gelen Dündar, oğlu Bahadar’ın gücünü ve desteğini alarak beyliği tekrardan alabilmek noktasında hiç vakit kaybetmeden harekete geçerek Gündüz ve Bamsı beyefendiye tuzak kurarken, gelecek hafta yayına girecek yeni kısımda ise Alişar’ın “Obanı geri alacaksın! Gayrı bunun geri dönüşü yoktur…” formundaki sert çıkışı dikkat çeken gelişmeler arasındaki mekanını alıyor. Kuruluş Osman son kısmın akabinde izleyici kitlesini ağırlayan fragmanında; “Osman’a olan nefreti yüzünden mi beni Kayı beyefendisi yapmak velev? sorusunu yönelten Dündar’ın ”Alişar beyefendi bize yalan söyler. Kişisi ayakta tutan duadır!” lafları aralarında yaşanacak yeni bir sürtüşmenin güçlü habercisi olarak görülüyor. 
Atv ekranında izlenme rekoru kıran Kuruluş Osman 22 bölüm fragmanı 20 Mayıs Tanıtımı neler olacak? ATV’nin rekortmen dizisi Kuruluş Osman’ın 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamlarına damga vuran Kuruluş Osman dizisinin 22. bölüm fragmanını izle. Kuruluş Osman dizisinin 22. bölüm fragmanına “İnsanı ayakta tutan duadır!” sözleri damga vurdu.

Kuruluş Osman 22.Bölüm 2.Fragman

Kuruluş Osman 22.Bölüm Kuruluş Osman 22 Kuruluş Osman 22.Bölüm Kuruluş Osman 22.Bölüm Kuruluş Osman Kuruluş Osman 22.Bölüm22.BölümKuruluş Osman 22.Bölüm Kuruluş Osman 22.Bölüm Kuruluş Osman 22.Bölüm  Kuruluş Osman 22.Bölüm
Kuruluş Osman 22.Bölüm Kuruluş Osman 22 Kuruluş Osman 22.Bölüm Kuruluş Osman 22.Bölüm Kuruluş Osman Kuruluş Osman 22.Bölüm22.BölümKuruluş Osman 22.Bölüm Kuruluş Osman 22.Bölüm Kuruluş Osman 22.Bölüm  Kuruluş Osman 22.Bölümليست هناك تعليقات
الاسمبريد إلكترونيرسالة